Wakacje z CK 2023

Długo wyczekiwane wakacje nareszcie się rozpoczęły, a wraz z nimi zajęcia z CK, które zainaugurowaliśmy w świetlicy w Łazanach.

Mamy w zwyczaju rozwijać pasje w wielu dziedzinach, dlatego też w tym tygodniu nie brakowało zajęć kulinarnych, chemicznych, rękodzielniczych, projektowania oraz konkursu wiedzy regionalnej.

Pracujemy na różnorodnych materiałach, tym razem były to zdobione według własnego projektu bawełniane plecaki, ręcznie wykonane drewniane skrzynki, neonowe saszetko-torebki i makramowe drzewka z dodatkiem przepięknego chrobotka.

Podczas wspólnego tygodnia nie mogło zabraknąć gier i zabaw, dzięki którym wzajemnie poznaliśmy swoje zainteresowania i hobby. Dowiedzieliśmy się także, co każdy z nas lubi robić w wolnym czasie.
Do zobaczenia podczas kolejnych wspóolnych spotkań i wyjazdów.

Składamy serdeczne podziękowania Jaśkowi za wyjście z inicjatywą i ugoszczenie wszystkich uczestników pyszną watą cukrową 🙂 – w tym miejscu słodkie podziękowania dla Rodziców Lidzi i Jasia Kubowicz za udostępnienie urządzenia. Dziękujemy również niezastąpionej Paulince Stopka za bułeczki i w ogóle… 🙂

Zostaw komentarz

  • (will not be published)

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>