Opis

Co to był za tydzień! Tym razem w świetlicy w Łazanach!

Grupa naszych uczestników nie próżnowała, fantastycznie wykorzystała dni spędzone podczas wykonywania prac artystycznych, ale nie tylko… Sportowe konkurencje; wspaniałe, grupowe zabawy oraz przeróżne towarzyszące nam atrakcje. Oczywiście nie zabrakło także edukacji.

W świetlicy w Łazanach uczestnicy gromadzili się już od godzin porannych i z niecierpliwością oczekiwali na kolejne zajęcia. W poniedziałek wykonaliśmy: personalizowane kubki, wspaniałą biżuterię dla nas samych oraz dla najbliższych, niektórzy też poszli o krok dalej i przygotowali jedyne w swoim rodzaju dodatki do telefonów, plecaków, czy toreb.

Przyszedł czas na wtorek, a w nim… coś, co kochamy najbardziej czyli warsztaty kulinarne, na których upichciliśmy ulubioną pizzę! Była przepyszna! 🙂 Gdy nasze brzuszki były już pełne, zabraliśmy się za plecenie sznurków i tworzenie dodatków z makramy. Czas nam mijał jak szalony!

Kolejnego dnia umililiśmy sobie czas podczas pouczających zajęć chemicznych, na których nie zabrakło różnorodnych doświadczeń z użyciem prostych składników dostępnych w każdej kuchni. Tuż po tych zajęciach – kolejne, które powinny uczyć nas precyzji, a mianowicie tworzenie figurek z modeliny, która początkowo jest dość trudna do pracy, ale podczas kontaktu z naszymi dłońmi staje się bardzo plastyczna i już wtedy możemy wykonywać precyzyjne kształty.

Aż w końcu zastał nas czwartek, a podczas niego wycieczka do Zatorlandu. Pełna relacja dostępna tutaj: Zabawa wśród dinozaurów

Bardzo dziękujemy za słodkie pyszności mamie Blani Markowiak i Olusi Stopki 🙂

Do zobaczenia w przyszłym tygodniu!

Zapraszamy do fotorelacji! 🙂

Zdjęcia