Opis

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kolejne prace, z warsztatów w Szkole Podstawowej w Trąbkach. Panie instruktorki Naszego CK po raz kolejny przeszły same siebie i wymyśliły atrakcyjne rzemiosło.

Spokojnie możemy powiedzieć, że Nasze warsztaty są super EKO, a dobra polskiej jesieni wykorzystywaliśmy bardzo intensywnie!

Na pierwszych listopadowych zajęciach wykonaliśmy cudne wieńce. Mając w posiadaniu bazę w postaci słomianych kół, przystroiliśmy je kwiatami, liśćmi, mchem oraz przeróżnymi ozdobnymi roślinkami, które udało się zgromadzić Pani Teresie i Pani Dorocie… Wierzymy, że wieńce wykonane w SP cieszą oczy nie tylko twórców, ale także wszystkich domowników.

Na następnych zajęciach otrzymaliśmy duże, szklane słoje… Chyba był to świetny pomysł, ponieważ las w słoiku to ostatnimi czasy bardzo popularna rzecz i niekoniecznie łatwa do zdobycia. 🙂 Do środka trzeba było włożyć oczywiście bazę czyli ziemię. Cała reszta to Nasza wizja. Do wyboru były przeróżne kamyczki, roślinki, a nawet drewniane zwierzątka.

 

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia czas już zacząć! Na warsztat wzięliśmy sznurki! A dokładniej mamy na myśli sztukę wiązania sznurków czyli makramę. Z pomocną ręką wyczarowaliśmy pięknych Mikołajów.

Jeśli jest ktoś jeszcze, kto się zastanawiał czy warto do Nas dołączyć to głośno mówimy, że jak najbardziej tak! 🙂

Zapraszamy do Naszej galerii. 🙂

Zdjęcia