Opis

Wrzesień to miesiąc powrotu do szkoły, ale my się wcale z tego powodu nie smucimy!

Wraz z nowym rokiem szkolnym rozpoczęliśmy cykl cotygodniowych warsztatów rękodzielniczych w Szkole Podstawowej w Trąbkach. Na zajęciach tworzymy różnorakie dzieła – od dekoracji po biżuterię. Dodatkowo dbamy, aby praca przez nas wykonywana była, jak najbardziej ekologiczna. Staramy się nie marnować produktów, dzięki czemu nasza kreatywność jest nieograniczona i pełna pasji.

Od początku roku szkolnego udało nam się już wykonać PINIATĘ, która przybrała postać żółtego stworka Minionka! Teraz tylko czekamy na uroczystość, na której nam się przyda!

A jak jesień to i DYNIA! Zaprojektowaliśmy przepiękną jesienną, materiałową dekorację – zdecydowanie jest to hit tego sezonu! Poza ciekawą ozdobą zaczerpnęliśmy podstaw szycia, a tym samym poprawiamy zdolności manualne!

Kolejne warsztaty – kolejne wyzwanie! Przepiękne szklane świece, wypełnione darami jesieni oraz ślicznie połyskującym brokatem to jest to! Genialną sprawą jest przezroczysty żel parafinowy, dzięki czemu nic nam nie stoi na przeszkodzie, aby podziwiać  świecowe dodatki!

Ostatnim razem uruchomiliśmy własną manufakturę kosmetyków. Pachnące kule do kąpieli, odżywcze balsamy, to kolejna obowiązkowa rzecz na zbliżające się chłodne dni!

Zapraszamy na zajęcia z Centrum Kultury Gminy Biskupice w każdy piątek!

Zdjęcia