Opis

Drodzy uczestnicy naszych warsztatów. Jeśli jeszcze nie macie prezentu dla Mam to bierzcie się do pracy! Oczywiście chętnie Wam pomożemy na przykład w wykonaniu oryginalnej laurki. Przedstawiliśmy Wam ostatnio kilka pomysłów a dzisiaj chcemy Wam pokazać jak wykonać laurkę dla mamy. Pamiętajcie że taką laurkę możecie zrobić nie tylko dla mam ale także dla innych, Wam bliskich:Taty, Babci, Dziadka a może koleżanki, która niedługo ma urodziny i nie możecie się spotkać na imprezie urodzinowej. Własnoręcznie wykonana kartka i wysłana pocztą na pewno sprawi tej osobie mnóstwo radości.

Tymczasem Dzień Mamy lada dzień więc do pracy.
Zachęcamy do oglądnięcia filmiku w którym nasi instruktorzy pokażą jak to zrobić

Dla Łasuchów mamy inną propozycję… Proponujemy wykonać bukiet z kolorowych chrupek i słonych paluszków. Uważajcie jednak, żebyście nie zjedli zbyt wcześnie swoich materiałów plastycznych, zanim wykonacie swoje smakowite bukiety. Nam się ledwo udało… zresztą sami zobaczcie:)

Jeśli boicie się że pokusa zjedzenia chrupek może Was pokonać proponujemy wykonanie bukietu z polnych kwiatów i traw. Rozglądnijcie się wokół!  Zobaczcie ile pięknych roślin znajdziecie na trawnikach czy pobliskich łąkach. Możecie zrobić z nich piękne bukiety.  W filmiku poniżej zabieramy Was na łąkę! Zobaczcie co nam udało się zrobić:)