Opis

Tegoroczna jesień zdecydowanie rozpieszcza nas słońcem, temperaturami i pięknymi kolorami. Postanowiliśmy odwdzięczyć się jesieni najpiękniej jak umiemy… Sprawdźcie co się działo na zajęciach plastycznych w łazańskiej świetlicy.

Zaraz wracamy!

Niedługo po przyjściu na Świetlicę, postanowiliśmy z niej… wyjść! A dokładniej – pójść na krótki spacer połączony ze zbieraniem liści. Nie chcieliśmy jednak, by ktokolwiek pomyślał, że Świetlica jest zamknięta. Przygotowaliśmy więc absolutnie profesjonalną informację, którą następnie umieściliśmy na drzwiach.

Zbieramy liście!

Jeszcze tylko koszyk i… w drogę! W położonym kilkadziesiąt metrów od świetlicy Parku Refleksji i Modlitwy znaleźliśmy śliczne liście. Te najładniejsze zabraliśmy ze sobą. Mamy nadzieję, że Pani Jesień się na nas nie obrazi?

Czas na prace plastyczne!

Z jesiennymi liśćmi można zrobić naprawdę sporo ciekawych rzeczy. Naszym pierwszym pomysłem było zrobienie… Pani Jesieni. W ruch poszły kartony, nożyczki, kleje, kredki i farby.

Następnego dnia, wyprostowane w książkach liście, posłużyły nam jako baza do stworzenia maksymalnie kolorowych rysunków.

Zapraszamy do oglądnięcie pozostałych zdjęć.