Opis

Pierwszy tydzień ferii mija ekspresowo… a to wszystko dzięki Centrum Kultury Gminy Biskupice. Bawimy się super artystycznie! Warsztaty projektowania, zajęcia przyrodniczo-chemiczne, plastyczne, rękodzieła, a także coś co uwielbiamy – czyli pichcenie.

Nasze twórcze zmagania rozpoczęliśmy od projektowania świetnych, kolorowych akcesoriów, które to następnie zamocowaliśmy na plecakach. Każdy z uczestników otrzymał taki sam, ale dzięki własnym dodatkom stały się one unikatowe.

Drugą warsztatową pracą było szykowanie pięknych karmników, które to zostały przyozdobione, tak aby to ptaszki z wielką przyjemnością odwiedzały swoje nowe domki. Tym razem staraliśmy się wykorzystać dary lasu… Według nas wyszło pięknie 🙂

Środa to już dzień pełen techniki jaką jest decoupage… Dzięki tej metodzie wykonaliśmy fantastyczne drewniane skrzynki na nasze prywatne skarby. 🙂

Ostatniego dnia warsztatowego w tym tygodniu zaprojektowaliśmy filcowy pojemnik, do którego dodaliśmy przepiękne, ręcznie wykonane akcesoria.

 

 

 

Zdjęcia