Opis

Zbliżające  się święto Dnia Babci i Dziadka zmobilizowało najmłodszych uczestników zajęć w naszych świetlicach, których celem było przygotowanie prezentów wykonanych małymi rączkami.

Kreatywność dzieci w Jawczycach była niewiarygodna. Dzieci zamieniły tradycyjne słoiki w ekskluzywne świece. Dzieci ozdobiły je nie tylko kolorowymi wstążkami, życzeniami, ale także różnymi suszonymi dekoracjami jak cynamon, kawa, suszone  pomarańcze i  inne. Powstały prawdziwe arcydzieła…

W Łazanach również wykorzystano szklane słoiki, ale tutaj dzieci do przygotowania niepowtarzalnych prezentów użyły kamieni, własnoręcznie przygotowanych kolorowych piasków, oraz kwiatów i wstążek. Produkcja kwiatowych aranżacji w szkle ruszyła pełną parą, a efekty pracy zaskoczyły samych małych wykonawców, którzy z dumą prezentowali sobie wzajemnie swoje pomysły.

Dzieci ze Szczygłowa  w trakcie zajęć na świetlicy również miały swój pomysł na oryginalne prezenty. Dziadkowie otrzymają od nich kolorowe etui na okulary i telefony ozdobione starannie małymi serduszkami twórców.  Każdy posiadacz okularów marzy o własnym wyjątkowym futerale, który wyróżnia się wśród innych, a co najważniejsze jest wykonany przez ukochanego wnuka.

Zachęcamy do obejrzenia galerii z warsztatów, a wszystkich którzy nie zdążyli jeszcze przygotować prezentów dla swoich dziadków, zapraszamy na zajęcia w poniedziałek 21 stycznia do świetlicy w Szczygłowie (od godz. 10.00) i do świetlicy w Jawczycach (od godz. 11.00).

Zdjęcia