Opis

Stało się! Zakończyliśmy zajęcia tańca nowoczesnego w Łazanach

Fantastycznym pokazem dla najwierniejszej publiczności – rodziców zakończyły się zajęcia z tańca nowoczesnego. Grupa młodsza pojawiła się w 16 odsłonach i zaprezentowała swoje umiejętności m.in. w radosnej makarenie, skocznym układzie do piosenki „Chocolate” czy w standardowych tańcach jak walc czy pasodoble. Grupowe choreografie, tańce w parach wzbudzały radość rodziców i dumę wśród małych tancerzy. Po zakończonym występie rozległy się gromkie brawa, a Dyrektor Centrum Kultury Gminy Biskupice pani Małgorzata Kaleta złożyła im gratulacje i wręczyła pamiątkowe dyplomy.

Punktualnie o 17 .00 swoje umiejętności nabyte w trakcie blisko rocznej współpracy z choreografem, zaprezentowała przed zgromadzoną publicznością grupa starsza. Żywiołowy hip-hop, rock and roll, makarena  i inne układy pokazały jak szeroki wachlarz możliwości dały dzieciom czwartkowe spotkania z muzyką i tańcem na łazańskiej świetlicy. Uczestnicy otrzymali zasłużone gratulacje i dyplomy, a owacjom nie było końca.

Sympatyków tańca zapraszamy od września na kolejną edycję zajęć z tańca nowoczesnego. Wszystkim dzieciom, naszym tancerzom  i ich rodzicom serdecznie dziękujemy za rok owocnej współpracy i życzymy udanego wypoczynku.

Tymczasem w Jawczycach oczekujemy na równie szalony pokaz umiejętności tanecznych  już 19 czerwca o godz. 16.00. Zapraszamy.

 

Zdjęcia