Opis

W dniu wolnym od szkoły wszystkie chętne dzieciaki miały okazję przybyć do Jawczyc na przeróżne zabawy oraz rozwijające, artystycznie zajęcia.

Na początku wykorzystaliśmy najbardziej jesienne warzywo, aby zrobić piękną dekorację. Dynia, bo o niej mowa posłużyła nam…. Za naczynie? Może wazon? Powkładaliśmy do środka dyni przeróżne liście i kwiaty, dzięki czemu wyszło super, ekologiczne cudo, które zdobi naszą świetlice.

Jednym z zajęć tego dnia, które pochłonęło nam najwięcej czasu była praca z gliną… Mali artyści czuli się, jak ryba w wodzie, czego dowodem są wykonane prace. Pomysłom nie było końca… kwiaty, serca, napisy, piłki oraz wiele innych. Teraz musimy zaczekać, aż prace wypalą się w bardzo wysokiej temperaturze w specjalnie przeznaczonym do tego piecu. Następnie będziemy mogli pomalować i udekorować swoje prace.

Na zajęciach kulinarnych natomiast, najsmaczniejsze co przyrządziliśmy to uwielbiana przez wszystkich PIZZA! Zrobiliśmy ciasto własnoręcznie z pomocą naszych instruktorów. Wybraliśmy dodatki, które lubimy, upiekliśmy, aż w końcu zaczęliśmy się zajadać. Było przepysznie!

Zapraszamy do fotogalerii 🙂

 

 

Zdjęcia