Opis

Z okazji zbliżającego się Święta Babci i Dziadka odwiedziliśmy Szkołę Podstawową w Biskupicach, aby wspólnie przygotować prezenty. To wyjątkowe święto, w którym dziękujemy swoim ukochanym babciom i dziadziom za miłość, którą od nich otrzymujemy każdego dnia. Nie możemy zapominać, jak bardzo wspierają nas na co dzień w poznawaniu świata i wkraczania w dorosły świat. Dlatego właśnie powinni otrzymać prezent wykonany od serca!

Dzięki warsztatom z Centrum Kultury, uczniowie klas 0-2 mieli okazję opracować jedyną w swoim rodzaju dekorację, jaką jest las w słowiku. Przygotowane własnoręcznie ozdoby będą przepięknie się prezentować w domach oraz mieszkaniach wszystkich Babć i Dziadków.

Do wykonania użyliśmy piasku, kolorowych soli, prawdziwego mchu oraz chrobotka. Najważniejszym elementem umieszczonym na samym środku lasu jest sukulent nadający dekoracji wyglądu prawdziwej mini przyrody zamkniętej w słoiku.

Ale to nie wszystko! Inna klasa zdecydowała się na wykonanie serc, które dzięki swojej zawartości są super czekoladowe! Święto dnia Babci i Dziadka powinno być pełne słodyczy, a dzięki przygotowanym przez nas prezentom takie na pewno będzie.

Zdjęcia