Opis

LITERATURA, FOTOGRAFIA, PLASTYKA, TANIEC, TEATR I MUZYKA. CK-ART CZAS ZACZĄĆ!

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z terenu powiatu wielickiego i powiatów ościennych do udziału w XIV Przeglądzie Artystycznym Młodzieży CK – art 2023, który odbędzie się w Centrum Kultury w Gdowie.

XIV Przegląd Artystyczny Młodzieży w Gdowie, organizowany przez Centrum Kultury w Gdowie przy współudziale Gminy Gdów, odbywa się pod Patronatem Honorowym Wójta Gminy Gdów.

Kwalifikacje w kategoriach taniec, muzyka oraz teatr odbędą się w formie online (zgłoszenia do 17 marca 2023 r.), natomiast w pozostałych kategoriach w wersji tradycyjnej (zgłoszenia w kat. literatura, fotografia, plastyka do 15 marca 2023 r.).

Prace zgłoszone w kategorii LITERATURA, PLASTYKA, FOTOGRAFIA zostaną ocenione przez jury, które wytypuje laureatów. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane podczas Przeglądu Artystycznego Młodzieży CK-art w formie wystawy oraz ujęte w prezentacji multimedialnej.

Uroczyste rozdanie nagród oraz wernisaż prac plastycznych, fotograficznych połączony z prezentacją nagrodzonych prac literackich oraz prezentacją teatralną odbędzie się w dn. 24 marca 2023 r. o godz. 12.00 w Centrum Kultury w Gdowie. Prace będzie można również obejrzeć na wystawie online.

Uroczyste rozdanie nagród w kategorii taniec i muzyka odbędzie się 27 marca 2023 roku o godz. 17.00 w Centrum Kultury w Gdowie.

Dla szkoły, której uczniowie przejawiają największą aktywność artystyczną przyznana zostanie ZŁOTA STATUETKA CK-art.

Na laureatów przeglądu czekają unikatowe statuetki CK-art oraz możliwość zaprezentowania się podczas wydarzeń artystycznych organizowanych przez Centrum Kultury w Gdowie.

Patronat medialny nad konkursem objął „Dziennik Polski” oraz portal dla mieszkańców Gdowa i okolic „Mój Gdów” (www.mojgdow.pl).

W załączeniu przesyłamy plakat, regulamin i karty zgłoszeń. Więcej informacji na stronie centrum kultury: https://www.ck.gdow.pl/nadchodzace-wydarzenia/ck-art-2023-czas-zaczac-zapraszamy/ .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU! NIECH ZAKRÓLUJĄ W NASZYCH SERCACH LITERATURA, FOTOGRAFIA, PLASTYKA, TANIEC, TEATR I MUZYKA!

Organizator: Centrum Kultury w Gdowie