Opis

Uczestnicy zajęć na naszych świetlicach, natchnieni wiosennym powiewem tworzyli ozdoby do włosów. Typowo kobiece atrybuty stały się doskonałymi prezentami, które małe kobiety wykonały własnoręcznie. Idealnie dobrana kolorystyka i różnorodność materiałów pozwoliły na stworzenie finezyjnych i odważnych projektów.

 

Dziewczynki jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki stawały się prawdziwymi księżniczkami i z dumą prezentowały swoje wymyślne spinki z pszczółkami, frotki do włosów z wiosennymi kwiatami czy opaski z okazałymi tiulami.


Obecni na warsztatach mali panowie wykonali oryginalne prezenty dla mam i sióstr,  a niektórzy dla swoich pierwszych sympatii. W towarzystwie małych księżniczek panowie bawili się doskonale i pewnie nikt by nam nie uwierzył gdyby nie zdjęcia z zajęć, które uwieczniły te zabawne momenty.

Efekty prac zaskoczyły nawet samych dorosłych. Uczestniczki zajęć deklarowały, że z tymi ozdobami będą dumnie paradowały w najbliższym czasie do szkół i przedszkoli.  Zapraszamy do galerii, gdzie każdy może skorzystać z inspiracji na wiosenne trendy we włosach.

Zdjęcia