Opis

W ubiegły piątek zakończyliśmy przygotowania świąteczne. Na ostatnie spotkanie w ramach warsztatów wielkanocnych pojawił się tłum chętnych, by wykonać własnoręcznie wielkanocne ozdoby. Na wszystkich czekały kilometry kolorowych tasiemek, sznurków, stosy bukszpanów, jaja w rozmiarach od przepiórczych do tych strusich, ogrom drobnych dodatków dekoracyjnych  i cała masa inspiracji.

 

Starsi i młodsi uczestnicy zrobili bukszpanowe, finezyjne drzewka, oryginalne wianki, barwne palmy wielkanocne, błyszczące cekinami lub wymyślnymi motywami jajka styropianowe wykonane metodą decoupage, materiałowe kurki. Szał twórczy trwał ponad dwie godziny, a uczestnicy przemieszczali się  między stanowiskami wykonując kolejne ciekawe projekty ozdób świątecznych. Dorośli i dzieci wymieniali się pomysłami i korzystali z pomocy naszych instruktorów, którzy znajdowali rozwiązania  małych problemów i dylematów artystycznych. Twórcy tych dzieł z dumną miną opuszczali warsztaty. Gorliwi mali uczestnicy po zakończeniu pracy pięknie sprzątali mały rozgardiasz.

Zapraszamy do galerii zdjęć, by zaczerpnąć inspiracji ponieważ  zostało już niewiele czasu na podobne zajęcia w domowych pracowniach artystycznych.

Zdjęcia