Opis

Zeszłotygodniowe spotkanie w ramach Mikołajkowych Warsztatów w świetlicy w Jawczycach poświęcone zostało na zaprojektowanie wspaniałych toreb ekologicznych.

Torby materiałowe świetnie sprawdzą się w każdej roli. Korzystanie z ekologicznych toreb posiada wiele zalet. Bawełniany materiał sprawia, że są one bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Przydają się nie tylko na zakupy, ale także świetnie sprawdzą się jako dodatek do codziennej stylizacji. Torby, które zostały zaprojektowane w ubiegły czwartek mają charakter świąteczny, a dokładniej mikołajkowy! Połączenie różnorodnych elementów przyszytych, przymocowanych, przyklejonych na naszej bazie wygląda fantastycznie, ale przede wszystkim sprawdzi się doskonale w okresie świątecznych przygotowań i zakupów. Tym bardziej, że jest to akcesoria bardzo unikatowa, bo zrobione samodzielnie.

Serdeczne podziękowania należą się dla Naszego Sponsora.

Dzięki uprzejmości i życzliwości firmy „Gift Design – gadżety reklamowe” otrzymaliśmy kilkadziesiąt toreb w kolorze czerwonym oraz klasycznym – płóciennym, które mogliśmy przeznaczyć na Warsztaty Mikołajkowe w Jawczycach. Bardzo serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie św. Mikołaju 🙂

Zachęcamy do odwiedzenia strony sponsora Gift Design:

https://www.giftdesign.pl/

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia