Opis

W miniony czwartek, wyskokiem do Parku Trampolin zakończyliśmy wakacyjne wycieczki z Centrum Kultury. Grupa rozemocjonowanych, młodych mieszkańców gminy wyruszyła w podróż do Krakowa. Liczną 50-osobową grupą wkroczyliśmy na teren obiektu. Podglądając dostępne urządzenia uczestnicy już planowali jakież to piruety będą realizować. Wyposażeni w duży zapas napojów chłodzących, zostaliśmy zaproszeni przez instruktorów na krótkie szkolenie z zakresu bezpiecznego korzystania z urządzeń. Szkolenie wzbudziło spore zainteresowanie tym bardziej, że większość uczestników była w tym miejscu po raz pierwszy. Następnie przyszedł czas na rozgrzewkę poprowadzoną przez znawców tematu. Wykonaliśmy skłony, skoki, ćwiczenia rozgrzewające poszczególne partie mięśni.

Tak naprawdę wszyscy czekali na jedno hasło „możecie skakać” i zaczęło się… całe towarzystwo rozpierzchło się po obiekcie. Jedni popędzili na trampoliny, inni do basenu z kulkami czy gąbkami jeszcze inni na specjalne zjeżdżalnie,  tory przeszkód i oczywiście szereg trampolin. Do dyspozycji naszych uczestników były także piłki, liny, pontony.

Mimo, że przedpołudniowe szaleństwo szybko minęło, część z naszych wycieczkowiczów poczuła zmęczenie, a na takie dolegliwości najlepsze są… tak, tak lody! Po chwili odpoczynku i regeneracji przyszedł czas na powrót do domu, ale wspomnienia pozostaną na długo.

Zdjęcia