Opis

Walentynki to wyjątkowy dzień w roku. Są tacy którzy cenią sobie to święto ponad wszystkie inne i wprost nie mogą się go doczekać. Najcieplejszy dzień w roku w naszych sercach łączy się z najzimniejszą porą roku, ale jak to mówią „przeciwieństwa się przyciągają”.

Wiemy jakim zainteresowaniem cieszyły się nasze warsztaty, na których do tej pory pomagaliśmy wykonać różne prezenty i upominki dla bliskich, ukochanych w Walentynki. Tym razem też postanowiliśmy pomóc w tej ważnej sprawie. Za pośrednictwem dwóch relacji na żywo piątkowe popołudnie  przebiegło bardzo pracowicie na tworzeniu upominków walentynkowych. Tradycyjnie, w związku z pandemią przygotowaliśmy pakiety materiałów, które posłużyły do wykonania własnoręcznie jak zawsze oryginalnych upominków.
W pierwszej relacji przygotowaliśmy „Cucu-boxy” – cukierkowe serduszka czyli serca otoczone pysznymi cukierkami a w środku wyjątkowa kartka walentynkowa. Oczywiście obawialiśmy się czy cukierki przetrwają niecierpliwe oczekiwanie na warsztaty. Ta propozycja prezentu walentynkowego była niezwykle praktyczna, gdyż można ją wspólnie zjeść wraz z ukochaną osobą.

Cucu-box” – Cukierkowe serduszko – relacja  godz.15.00

Kolejnym wyzwaniem dla uczestników warsztatów on-line było wykonanie walentynkowej ramki z dwoma sercami w stylu eko. Ta propozycja naszych instruktorów cieszyła się dużym powodzeniem, a jej wygląd zdawał się zadowolić najbardziej wymagających! Bogaty zestaw materiałów pozwolił na fantazyjne wykończenia tych walentynkowych arcydzieł. Dla tej grupy uczestników i nie tylko ukazała się osobna relacja.

Ramka walentynkowa w stylu eko – relacja godz.16.15

Nasi uczestnicy przygotowali się  do świętowania walentynek. Wierzymy jednak, że każdy  z nas, może nawet nie tylko w walentynki, ale każdego dnia otrzyma najpiękniejsze prezenty jakimi są uśmiech i dobre słowo!