Opis

Szukacie Państwo ciekawego pomysłu na urodziny dla swojej pociechy? A może potrzebujecie po prostu odpowiedniego lokalu, by móc zorganizować przyjęcie dla swojego dziecka? Centrum Kultury Gminy Biskupice oferuje możliwość wynajęcia trzech obiektów: Świetlicy w Łazanach, Jawczycach i Szczygłowie oraz pomoc w przygotowaniu imprezy.

We wszystkich Świetlicach do dyspozycji naszych gości jest zaplecze kuchenne i duża sala. W Łazanach mamy dodatkowo salę mniejszą, w której rodzice bawiących się maluchów, będą mogli spokojnie porozmawiać i napić się kawy. Z kolei przy świetlicach w Jawczycach i Szczygłowie posiadamy place zabaw i boiska, które umożliwiają urządzenie fantastycznych urodzin na świeżym powietrzu.

Wkrótce przygotujemy dla Państwa szczegółową OFERTĘ URODZINOWĄ, a już teraz zapraszamy do oglądnięcia kilku zdjęć z 7. urodzin Natalki, która swoich gości zaprosiła do Świetlicy w Łazanach.

Solenizantka we własnej osobie:

I jej piękny, ananasowy tort:

I cała reszta kolorowych pyszności:

Zabawy z dziećmi prowadziła pani Ewa, animatorka z Fabryki Zabawy. Zajęcia były dopasowane do wieku i zainteresowań solenizantki i jej gości.

Było trochę plastyki…

Trochę biżuterii…

Trochę ruchu…

I sporo twórczego budowania…

W imieniu Natalki dziękujemy gościom za wspólną zabawę!