Opis

W miniony weekend na świetlicach w Jawczycach, Łazanach i Szczygłowie odbyły się Dni Otwarte. Zapoznaliśmy uczestników z nowym harmonogramem i jak zawsze ciekawą ofertą zajęć  dla dzieci, młodzieży dorosłych oraz seniorów z naszej Gminy. Podczas zajęć można było zasięgnąć informacji o szczegółowej ofercie oraz zapisać się na wybrane zajęcia, z czego skorzystała znaczna liczba uczestników. W każdej ze świetlic odbyły się spektakle teatralne, które śmieszyły małych i  dużych oraz uczyły licznie zgromadzonych widzów np. dobrych manier, rozpoznawania zwierząt czy  cech charakterystycznych dla różnych zakątków świata.

Każdy kto skorzystał z naszego zaproszenia mógł skorzystać z warsztatowych zajęć rękodzieła, które przygotowali nasi instruktorzy. Zakwitły eko-kwiaty z nasion dyni i aromatycznych ziaren kawy. Powstały magiczne kamienie, które w rękach naszych dzieci zamieniły się w biedronki, ważki, urocze buźki i inne twory umysłów naszych gości. Niektórzy przygotowali także eko-podkowy, które zostaną magicznymi talizmanami w domach naszych mieszkańców.

Uczestnicy mogli także nieodpłatnie poczuć się jak konstruktorzy, programiści tworząc z klocków lego wymyślne projekty. Zajęcia z Robotyki, cieszą się dużą popularnością wśród małych i dużych. Zapraszamy.

Zdjęcia