Opis

W miniony poniedziałek z inicjatywy Wójt Gminy Biskupice – Pani Renata Gawlik oraz Centrum Kultury Gminy Biskupice zostało zorganizowane spotkanie świąteczne w ramach Gminnej Akademii Seniora. Do auli urzędu, pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, dotarła blisko 90-osobowa grupa gości.

Tuż po przybyciu uczestnicy mieli chwilkę czasu, aby we wspólnym gronie porozmawiać i wymienić się wrażeniami. Następnie nadszedł czas na oficjalne rozpoczęcie świętowania. Licznie zgromadzonych uczestników powitała Wójt Gminy wraz z dyrektor Centrum Kultury, przekazując bardzo wzruszające życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, jednocześnie nie kryjąc radości z możliwości spotkania się w tak licznym gronie, w tym wyjątkowym dla wszystkich czasie.

Podczas spotkania do wspólnego kolędowania i biesiadowania skutecznie zaprosiła Grupa Śpiewacza Bodzanowianki, na której czele stoi niezastąpiony Pan Bogdan Grabowski.

Nieocenionym elementem spotkanie były solowe prezentacje w wykonaniu Pani Heleny Jaszczyk – uczestniczki naszego Klubu Seniora oraz Pani Marii Wrześniak z miejscowości Trąbki, które otrzymały gromkie, niekończące się brawa.

Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie oraz mile spędzony czas i do zobaczenia w Nowym Roku!

Zdjęcia