Opis

WYCIECZKA W RAMACH GMINNEJ AKADEMII SENIORA
W poniedziałkowy poranek blisko 80-osobowa grupa seniorów wraz z Wójt Gminy Biskupice Renatą Gawlik, Dyrektor Centrum Kultury Małgorzatą Kaletą oraz Instruktorami CK udała się do kina Cinema City na seans filmowy pt. „Johnny” opowiadający prawdziwą historię o miłości do świata i drugiego człowieka. Opisana z perspektywy podopiecznego ks. Jana Kaczkowskiego, Patryka Galewskiego – chłopaka z trudnej rodziny. Niezwykła, opowieść oparta na faktach, podczas której nie brakowało wzruszeń. Wycieczka do kina była dla wielu uczestników powrotem przed wielki ekran po kilku latach nieobecności.
Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Centrum Jana Pawła II oraz w Sanktuarium św. Jana Pawła II Wielkiego. Seniorzy mogli w tym czasie zwiedzić kilka lat temu wybudowany obiekt sakralny upamiętniający naszego Papieża Polaka.
Wyjazdy w ramach Gminnej Akademii Seniora to udział w wydarzeniach kulturalnych, konwersacje często pełne uśmiechu z dużym dystansem do świata ale również wzruszające i chwytająca za serce spotkania.

 

Zdjęcia