Opis

Miło nam poinformować, że Centrum Kultury Gminy Biskupice jako jedna z 50 instytucji kultury w Polsce – zajmując 6 pozycję na liście rankingowej, uzyskało dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury na zadanie „Razem możemy więcej” w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2020.

Projekt realizowany jest dwuetapowo.  Etap I polega na przeprowadzeniu diagnozy potrzeb i potencjału kulturalnego mieszkańców gminy Biskupice oraz ogłoszeniu konkursu i wyborze najciekawszych pomysłów, inicjatyw. Kolejna odsłona to realizacja inicjatyw przez mieszkańców gminy Biskupice przy współpracy z Centrum Kultury Gminy Biskupice.

Naszym celem jest zweryfikowanie oczekiwań i preferencji kulturalnych oraz zbadanie potencjału kulturalnego mieszkańców. Wiemy, że w naszej Gminie mieszkają ludzie utalentowani, doskonali organizatorzy i animatorzy lokalnych społeczności, którzy z przyjemnością i pasją dzielą się z nami swoimi talentami, wiedzą i umiejętnościami. Jesteśmy przekonani, że jest Was znacznie więcej! Pokażcie się i dajcie znać, czy chcielibyście wyjść z inicjatywą! Chcemy tworzyć kulturę nie tylko dla Was, ale przede wszystkim z Wami!

Będziemy ogromnie wdzięczni za wzięcie udziału w krótkiej, anonimowej ankiecie. Jej wypełnienie zajmie parę chwil (dosłownie!), a nam pozwoli lepiej poznać Wasze potrzeby i oczekiwania.

ANKIETA