Opis

W czwartkowe popołudnie mali milusińscy, którzy odwiedzili świetlicę w Łazanach przygotowywali się do zbliżającego się Dnia Matki. Znając kreatywność naszych uczestników, przygotowaliśmy różnorodne materiały oraz propozycje prezentów, laurek i kwiatów dla Mam.

Prace zostały wykonane w sposób innowacyjny, każda piękna, wyjątkowa i przede wszystkim samodzielnie stworzona w pełnym skupieniu. Prace powstały  z pomocą instruktora, a w niektórych przypadkach przy wsparciu Mam, które oczywiście obiecały, że dochowają tajemnicy i w chwili wręczenia wyjątkowych prezentów będą tak samo wyjątkowo zdziwione i zaskoczone jakby widziały je po raz pierwszy!

Niektóre mamy otrzymały prezenty jeszcze na świetlicy razem z uściskami i buziakami od swoich pociech. Zachwytom nie było końca.
Zadowolone dzieci wychodziły z nieukrywaną dumą, a mamom posyłały  tajemnicze uśmieszki.

Naszym małym uczestnikom życzymy powodzenia w dotrzymaniu tajemnicy prezentowej, a Mamom gratulujemy takich zdolnych pociech. Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć i sami zobaczcie jak przebiegały przygotowania do Dnia Matki.

Zdjęcia