Opis

Pierwszy dzień ferii w świetlicy w Łazanach dobiegł końca! Zajęcia trwały trochę dłużej niż zakładaliśmy, a to wszystko przez burzę śnieżną, która przeszła przez Naszą Gminę!

Nasz dzień zaczęliśmy od przedstawienia się sobie nawzajem i zapoznania w dużym kręgu siedząc po turecku… Wielu z Nas zna się także ze szkoły, co zdecydowanie ułatwiło początek zajęć.

Następnie przeszliśmy do pracy… Naszym pierwszym zajęciem tego dnia było stworzenie pięknej ozdoby do domu. Dostaliśmy kawałek wyszlifowanego drewna, które następnie zaczęliśmy przyozdabiać ślicznymi koronkami, wyciskami oraz brokatem. Dużo z nas zrobiło prace, na których znalazły się także motywujące hasła! Ale to nie wszystko!

Najważniejszym punktem Naszego dodatku była doniczka z kwiatami, która została przymocowana na środek drewna, dzięki czemu stworzył się efekt 3D. Najwięcej zabawy mieliśmy przy wbijaniu gwoździków do desek, na które zostały przywiązane sznurki.

Później chwila przerwy oraz czas na drugie śniadanie… a następnie oczekiwanie na Warsztaty Czekoladowe, które zostały poprowadzone przez Krakowską Manufakturę Czekolady. Było pysznie… Zrobiliśmy własnoręcznie pralinki, które zapakowaliśmy w piękne pudełka i zabraliśmy do domu pochwalić się rodzicom.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne twórcze dni, pełne nowych pomysłów! 🙂

Zapraszamy Do galerii!

Zdjęcia