Opis

Piękna aura i urokliwe okolice, w których położona jest świetlica w Szczygłowie to świetne warunki do spaceru po okolicy. Oczywiście spacer nie był tylko monotonnym chodzeniem. Celem tej wyprawy było poszukiwanie naturalnych dodatków, które zatopione w mydle czy kulach musujących, staną się piękną ozdobą, dziełami sztuki kosmetycznej. Przy okazji tego spaceru niektórzy uczestnicy mogli poznać piękną okolicę. Zachwytom nie było końca…

Kiedy zgromadziliśmy już nasze skarby trzeba było wziąć się do pracy. Plan na dzień obejmował właśnie wykonanie własnoręcznie mydełek i kul musujących. W ruch poszły foremki, barwniki i… rady, porady: co?, w której formie?, w jakim kolorze itd. – jeden drugiemu doradzał, pomagał.

Aż miło popatrzeć na taką współpracę. W czasie kiedy nasze kosmetyczne dzieła „dojrzewały” my mogliśmy się pobawić  w zabawy zespołowe i przygotować wspólnie pizzę.


Zresztą najlepiej o naszych wtorkowych zajęciach na świetlicy w Szczygłowie opowie fotorelacja. Zapraszamy do naszej galerii!

Zdjęcia