Opis

OSTATNI TYDZIEŃ ZAJĘĆ Z CENTRUM KULTURY

W ostatnim tygodniu, postanowiliśmy doskonalić swoje umiejętności kulinarne w każdym dniu warsztatowym i dzięki temu nauczyliśmy się przygotowywać wspaniałe desery m.in. z owoców, biszkoptów, galaretek, bitej śmietany i słodkich dodatków. Ponadto poznaliśmy tajniki na najbardziej wyrastające ciasto i przepyszne drożdżówki, jak również na wspaniałe przekąski a’la pizza.

Ale to nie wszystko! Każdego dnia nie brakowało oczywiście pracy artystycznej – jak to mamy w zwyczaju.

W poniedziałek zaprojektowaliśmy swoje, autorskie T-shirty. Niektórzy z nas wybrali motyw galaktyki, inni metodę tie dye, która jest słynna już od kilkudziesięciu lat, a jakiś czas temu wróciła znów do łask i trendów. Trzecią propozycją, z której także chętnie skorzystali nasi uczestnicy był wzór Kostki Rubika. Wśród naszych bywalców mamy ogromnych fanów tej oto zabawki logicznej.

Wtorek to już EKO-dekoracje, które stworzyliśmy metodą decoupage. Przepiękne ozdoby i ulubione wzory wykonaliśmy na drewnianych deskach kuchennych tworząc dekorację, która mogliśmy zawiesić w domu.

Środa to dzień przeznaczony na zaprojektowanie jedynych w swoim rodzaju toreb, które przydadzą się nam na zakupy, a nawet później do szkoły. ? Wyglądają przepięknie.

W końcu musiał nadejść ostatni, pożegnalny dzień. Wykonaliśmy świece żelowe w szklanych naczyniach z motywem oceanu, który będzie nam przypominał o artystycznych zajęciach w naszym Centrum Kultury.

Bardzo dziękujemy za wspólny czas! Do zobaczenia! ?

Serdecznie dziękujemy za pyszności od rodziców Niny Stoszko i Olafa Kupiec oraz Państwu Katarzynie i Mariuszowi Surówka za użyczenie urządzenia do robienia waty cukrowej.

Zdjęcia