Opis

Nic, absolutnie nic, nawet wyjątkowo piękna, upalna pogoda nie powstrzymała uczestników wycieczki do GoJump i GoAir przed szaleństwem w tych dwóch strefach. Choć ten wysiłek kosztował wszystkich litry potu, to tak samo zgodnie wszyscy przyznali, że była to rewelacyjna wycieczka! Najpierw wykonywaliśmy różne akrobacje w strefie GoJump na trampolinach, pontonowych zjeżdżalniach, tyrolce,  basenach z piankowymi kostkami, specjalnych strefach do koszykówki czy piłki nożnej. Przeznaczenie niektórych instalacji na obiekcie odkrywaliśmy wspólnie. Wydawać by się mogło, że nic lepszego nie może nam się tego dnia przytrafić i tu spotkało nas kolejne miłe zaskoczenie. Strefa GoAir zafundowała nam rozrywkę na „wysokim poziomie”. Dlaczego na wysokim poziomie? Po pierwsze dmuchane atrakcje sięgały sufitów i zachwycały swoim ogromem, a po drugie dostarczyły nam absolutnie wyjątkowych wrażeń. Dmuchane tory przeszkód uczestnicy wspólnie pokonywali  pomagając sobie wzajemnie. Piłkowy basen wypełnił się radosnym gwarem, a ogromne, urozmaicone przeszkody, które pokonywali uczestnicy wymagały nie lada kondycji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie w kilku wysokościach tak, że nawet Ci którzy nieśmiało próbowali swoich sił pokonując strach, znaleźli coś dla siebie.
Wycieczkowicze doskonale wykorzystali każdą minutę i z ogromnym zaangażowaniem podchodzili do kolejnych wyzwań które czekały na każdym kroku.

Wakacje z Centrum Kultury to szeroki wachlarz zajęć, warsztatów i wycieczek. Pierwszy wakacyjny wyjazd był okazją do nauki przez zabawę w Ogrodzie Doświadczeń. Druga wycieczka pozwoliła na utrzymanie i poprawę kondycji fizycznej, a już w najbliższy czwartek czeka nas moc atrakcji w trakcie seansu kinowego! Już nie możemy się doczekać! Tymczasem zapraszamy do fotogalerii i wspomnień z wyjazdu do Mega Parku GoJump!

Zdjęcia