Opis

W tym roku, w związku z sytuacją epidemiczną  Centrum Kultury Gminy Biskupice zorganizowało kiermasz świąteczny on-line. Niestety nie mogliśmy się spotkać na corocznych warsztatach bożonarodzeniowych, które gromadziły rzesze mniejszych i większych artystów, realizujących swoje świąteczne fantazje. Tym razem to my przygotowywaliśmy Wam świąteczne dekoracje…  oczywiście bacznie wsłuchując się w Wasze oczekiwania i preferencje tak, aby efekt finalny był zachwycający.
Zatem, niektórzy przygarnęli sznurkowego anioła lub  krasnala.

 

Znalazło się kilku wielbicieli jelonków, sarenek przechadzających się po stroiku….

Wianki drewniane, jodłowe, z szyszek na drzwi i stoły też rozeszły się w mgnieniu oka …

Niektórzy postawili na oryginalny wygląd tegorocznego świątecznego drzewka czego przykładem są innowacyjne choinki w naszym wykonaniu ….

Zwolennicy natury i nowoczesności mogli to połączyć w  dekoracji  z żywym cyprysem i światełkami…

Drewniane pudełeczka wykonane metodą decoupage zachwycały swoim magicznym wyglądem i były bardzo wyrafinowanymi ozdobnymi pudełkami na prezenty.

Oryginalnym tegorocznym prezentem staną się świąteczne ramki, które w połączeniu ze zdjęciami ukochanych wnuków czy dzieci będą niezapomnianym podarunkiem.

Słowem dla każdego coś ładnego!

Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku postawili na świątecznych stołach dekoracje „made by Centrum Kultury Gminy Biskupice”!

 

Zdjęcia