Opis

Wśród wielu upominków, które możemy ofiarować swoim Mamom niezawodnym sposobem na prezent jest od lat laurka. Mimo, iż ta popularna forma składania życzeń mamom, babciom czy jubilatom jest stosowana od wielu lat to jednak co rusz pojawiają się nowe trendy, wzory, kolorystyka czy materiały wykorzystane do wykonania tych wyjątkowych kartek.

Jeśli planujecie zrobienie kartek z życzeniami zacznijcie sprawdzenia jakimi materiałami dysponujecie. Zawsze niezawodne są kredki, farby, pisaki, papier kolorowy czy plastelina, ale jeśli nie macie tych rzeczy w domu, nie musicie wcale iść do sklepu. Wystarczy, że dobrze rozejrzycie się wokół i sami zobaczycie, ile jest różnych materiałów plastycznych z których do tej pory nie korzystaliście np:
kolorowe papierki z cukierków, które staną się kwiatami 3D na kartkach,
sreberka z czekoladek będą ekskluzywnym tłem,
plastikowe zakrętki staną się barwnymi kwiatami,
kolorowe, niepotrzebne guziki mogą utworzyć serduszka lub całe obrazy,
a nawet ostróżki powstające przy struganiu kredek, będą oryginalnymi kompozycjami kwiatowymi.

Dobór materiałów to ważna kwestia. Warto tez przemyśleć formę kartki: kwadrat, prostokąt a może serce czy… kubek 🙂

 

Zatem Drodzy Sympatycy Centrum Kultury Gminy Biskupice wychodząc na przeciw Waszym potrzebom proponujemy kilka wzorów kartek, które możecie wykonać w domu mając do dyspozycji dostępne materiały. Wiemy, że Wasza kreatywność jest szalenie rozwinięta i zapewne Wasze kartki wykonane własnoręcznie będą wyjątkowym prezentem, który Mamy zachowają na pamiątkę.

Zapraszamy do naszej galerii po inspiracje.
Życzymy kreatywnej zabawy i owocnej pracy twórczej!

 

 

Zdjęcia