Opis

W miniony wtorek zakończył się drugi, ostatni dzień VIII Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego. Najlepsi uczniowie z klas VI-VIII, którzy wyłonieni zostali w eliminacjach szkolnych sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności w trudnym, jak się później okazało zmaganiu językowym. Zadania przygotowane były tak, aby młodzi poligloci mgli wykazać się znajomością języka w piśmie i zrozumieniem tekstu ze słuchu. Młodzież z uśmiechem przystąpiła do tego wyzwania przyznając jednak, że takie konkursy są dla nich treningiem przed egzaminami, których czeka ich w dalszym życiu całe mnóstwo!

Po godzinie spędzonej na wytężonym myśleniu przyszedł czas na zasłużony relaks dla czternastki uczestników, a nie mniej trudne zadanie mieli opiekunowie, nauczyciele komisji oceniającej. Ich skrupulatna ocena wyłoniła trzech zwycięzców. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki i pamiątkowe dyplomy, a laureaci nagrody i gratulacje z  rąk Wójta Gminy Biskupice Renaty Gawlik, Dyrektora Centrum Kultury Gminy Biskupice Małgorzaty Kalety oraz Koordynatora Gminnego pani Izabeli Szumny. Tym razem wśród laureatów znaleźli się:

I miejsce – Olaf Lewandowski – SP Przebieczany
II miejsce – Marta Pasek – SP Biskupice
III miejsce – Jan Iskrzycki – SP Biskupice.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wyróżnień i wiedzy jaką mogą się pochwalić i już teraz zapraszamy do galerii zdjęć, która uwieczniła to ważne wydarzenie.

 

Zdjęcia