Opis

27 kwietnia odbyły się zmagania uczniów naszej gminy w corocznym konkursie z języka angielskiego w kategorii klas VI - VII. Do rywalizacji stanęło 15 uczniów reprezentując 5 szkół podstawowych. Finaliści zmagań etapów szkolnych musieli wykazać się nie lada umiejętnościami lingwistycznymi, ale także wiedzą na temat Anglii a w szczególności Londynu. Część konkursowa trwała blisko godzinę pod uważnym okiem nauczycieli języka angielskiego z naszej gminy: Dorota Zagól, Elżbieta Wasik, Katarzyna Kopciuch, Danuta Szelec, Izabela Szumny.

Po zakończonym konkursie jury udało się na blisko dwugodzinne obrady, gdyż poziom umiejętności uczestników był wysoki i bardzo wyrównany. Potwierdzeniem tego faktu są wyniki konkursu:

I miejsce -Jan Iskrzycki

II miejsce-Emilia Fortuna

                  Olaf Lewandowski

III miejsce -Marta Pasek

Jak podkreśliła Pani Izabela Szumny, koordynator eliminacji gminnych różnice między uczestnikami były minimalne i każdy punkt był na wagę złota! Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy osiągnięć bo jak podkreśliło jury konkursu każdy z uczestników jest zwycięzcą eliminacji szkolnych.

Zdjęcia