Opis

W ubiegły piątek, na półmetku ferii 2020 r. blisko pięćdziesięcioosobowa grupa dzieci wyruszyła na podbój GOKIDS w Krakowie. Jak zdradzili nam rodzice i opiekunowie dzieci już od samego poranka wstawały nadzwyczaj wcześnie i dopytywały „kiedy jedziemy?”. Będąc już na miejscu, uczestnicy biegali czym prędzej chcąc jak najszybciej zapoznać się z całą przestrzenią i skorzystać z wszystkich atrakcji. Biegiem z uśmiechem i z wypiekami na twarzy uczestnicy korzystali ze zjeżdżalni, torów przeszkód, labiryntów, dmuchanych kryjówek, gier, ślizgawek, toru samochodowego, kosmicznych pojazdów pamiętając, by przy okazji łapać punkty,  dzięki którym można było odebrać monety pozwalające dodatkowo bawić się na dodatkowych atrakcjach.
Radosne dwie godziny szalonej zabawy minęły błyskawicznie, a niektórzy uczestnicy musieli skorzystać z dodatkowego ładunku energii w postaci czekolady i batoników.
Powrót uczestników autokarem był wyjątkowo… cichy! Zmęczeni wycieczkowicze regenerowali siły po wzmożonej aktywności fizycznej Parku Rozrywki.

Na dowód tego iż bawiliśmy się wspaniale zapraszamy do galerii zdjęć!

A już wkrótce kolejna zimowa podróż z Centrum Kultury… tym razem wraz z Doktorem Dolittle zapraszamy do kina już 7 lutego! Szczegóły pod numerem telefonu (12) 289 – 70-82.

Zdjęcia