Opis

Warsztaty fotograficzne to kolejny cykl w ramach projektu „Warsztat Kulturalny”, zorganizowany wspólnie z mieszkańcami gminy Biskupice. Tym razem spotykaliśmy się w studio fotografii, a także pojechaliśmy w plener by zobaczyć i poznać najciekawsze, najcenniejsze i najpiękniejsze miejsca na terenie naszej gminy. Zaproszenie skierowane było zarówno do fotoamatorów jak również pasjonatów fotografii, którzy mogli nabyć wiedzę dotyczącą m.in. kultury i historii regionu, podnieść umiejętności fotograficzne i w oryginalny sposób przyswoić i usystematyzować wiedzę dotyczącą fotografii studyjnej i plenerowej. Wkrótce zaprezentujemy prace, które powstały w ramach warsztatów.
Niestety w związku z obecną sytuacją epidemiczną w kraju i wprowadzonymi obostrzeniami, ograniczyliśmy liczbę uczestników. Liczna grupo zainteresowanych nie martwcie się, wszystko przed nami! Kolejne warsztaty mamy nadzieję, wiosną. Zatem do zobaczenia!
Serdecznie dziękujemy Pani Kasi za przeprowadzenia fantastycznych zajęć, młodzież była zachwycona!
Warsztaty i plenery fotograficzne zainicjowane w ramach projektu z pewnością wpiszą się na stałe w kalendarz wydarzeń Centrum Kultury Gminy Biskupice.

  

 

Zdjęcia