Opis

Wtorek w świetlicy w Łazanach był ekstra! Wykonaliśmy wszystko to, co lubimy najbardziej… W roli głównej albumy dekorowane metodą Scrapbooking oraz materiałowe serduszka, które włożyliśmy do doniczki, na której widniał ten sam motyw.

Scrapbooking to coś nowego dla Nas. Jest to metoda projektowania albumów oraz pudełek z użyciem dodatków, które znajdziemy w domu, w ogrodzie lub nawet w lesie. Dodaje się także wyciski ze specjalnie przeznaczonej do tego masy. Nieodłączną rzeczą przy Scrapbookingu jest to, aby dodawane elementy były lub tworzyły efekt 3D.

Najważniejsze, że tego dnia Naszym głównym celem i zadaniem było zrobienie prezentu na Dzień Babci i Dziadka. Niektórzy tego dnia zrobili dla ukochanych dziadków dwa prezenty, a inni wybrali album lub serduszko. Obie z rzeczy wykonanych tego dnia są bezcenne. Zostały wykonane z głębi serca dla osób, które bardzo kochamy.

Poza pracą manualną nie zabrakło czasu także na zabawę oraz trochę ruchu. Pokazaliśmy innym uczestnikom zajęć Nasze sportowe oraz gimnastyczne talenty. Były szpagaty, gwiazdy, świece… i wiele, wiele innych ciekawych figur, które jeszcze nie doczekały swojej nazwy.

Wzięliśmy również udział w licznych konkursach i zabawach ruchowych.

Zapraszamy do galerii! 🙂

Zdjęcia