Opis

Choć nie ma śniegu, którego tak oczekiwały dzieci podczas ferii, nie ma też nudy! Z ciekawej oferty Centrum Kultury Gminy Biskupice codziennie korzystało ok. 50 osobowa grupa dzieci. Zajęcia w świetlicach gromadzą uczestników na warsztatach zarówno bezpłatnych jak i tych odpłatnych, którzy pod okiem instruktorów wykonują ciekawe prace plastyczne, prace rękodzieła, uczestniczą w kreatywnych grach rozwijających pamięć i koncentrację oraz w zabawach ruchowych usprawniających podstawową motorykę. To oczywiste korzyści, które widać gołym okiem, ale jak podkreślają opiekunowie dzieci, uczestnictwo w zorganizowanych przez Centrum Kultury zajęciach niesie ze sobą znacznie więcej dobrego. Dzieci spędzając kilka godzin dziennie wśród swoich rówieśników na wspólnej zabawie i pracy warsztatowej zapominają o komputerze, tablecie, telewizji i telefonach. Rodzice są zachwyceni, a dzieci? Cóż? Najlepszą odpowiedzią na to pytanie są uśmiechnięte twarze, więc zapraszamy do galerii zdjęć.
Choć wracamy do szkolnych obowiązków będziemy  również wspomnieniami wracać na zajęcia, warsztaty w ramach Ferii z Centrum Kultury 2020.

Szczególne podziękowania kierujemy do właścicieli Zakładu Poligrafii i Sitodruku „DAN” – Pani Józefy i Małgorzaty Dąbrowskiej oraz Pana Aureliusza Duc-Syposz, którzy przyjęli nas z radością i otwartością oraz przekazali wiedzę na temat poligrafii i opowiedzieli o tajnikach swojej działalności, włączając uczestników do wspólnej, twórczej pracy. Serdecznie dziękujemy!

Zdjęcia