Opis

Nic nas nie powstrzyma, żeby zaproponować Wam doskonałą zabawę podczas zimowego wypoczynku! Centrum Kultury Gminy Biskupice zaprasza do udziału w zajęciach i warsztatach. Chcemy być z Wami w  ferie! A Wy?
Z nami spędzicie czas aktywnie, pomysłowo i z uśmiechem na twarzy. W  czasie ferii pokażemy Wam jak przygotować się do domowego balu karnawałowego, zaproponujemy jak aktywnie możecie spędzić czas na świeżym powietrzu, wybierzemy się wirtualnie do teatru, zrobimy domowe spa. Zatem z nami nie ma nudy!

Zachęcamy także do udziału w płatnych warsztatach!  Wspólnie wykonamy z Wami prezenty dla Babć i Dziadków: magiczne drzewko w ramce, skrzyneczkę metodą decoupage na babcine skarby!
Już nie możemy się doczekać!

Liczba miejsc na warsztaty odpłatne jest ograniczona, więc zapraszamy chętnych do zapisów telefonicznych przez fb i e-mail. Prosimy o dokonywanie płatności na konto Centrum Kultury Gminy Biskupice:
Numer konta bankowego
Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczce
82 8619 0006 0010 0200 5702 0001

Po dokonaniu płatności możecie odebrać gotowe pakiety materiałów niezbędnych do wykonania prac, które Wam proponujemy.
Będziemy czekać na Was w czwartki 7 i 14 stycznia w godzinach od 14.00-16.00. Na stoliczkach przy świetlicach w Jawczycach, Łazanach i Szczygłowie będą udostępnione materiały!