Opis

15 września 2018 roku, o godzinie 15.00, zaprosiliśmy wszystkich na Dzień Otwarty w łazańskiej świetlicy. Chcieliśmy zaprezentować naszym gościom nowy wygląd i nowy harmonogram tego wyjątkowego miejsca. Zanim jednak mogliśmy cieszyć się Dniem Otwartym…

Remont w 5 dni? Udało się!

W dniach 10 – 14 września nasza świetlica w Łazanach przeszła mały remont i wielką metamorfozę. Dzięki funduszom przekazanym na ten cel przez sołectwo Łazany mogliśmy wymalować ściany,  zakupić nowe wyposażenie oraz wzbogacić ofertę gier, zabawek i akcesoriów plastycznych dla dzieci.

Laozi, legendarny chiński filozof twierdził, że „wielkie czyny składają się z małych uczynków”. Metamorfoza świetlicy w Łazanach jest właśnie sumą takich małych uczynków kilku niezwykle zaangażowanych osób. Karolino, Basiu, Waldku, Darku, Michale i Aneto, Iwono, Anito… jesteście wielcy!

Relacja z Dnia Otwartego

Dzień Otwarty przyciągnął do naszej świetlicy kilkadziesiąt osób. Gości powitała Dyrektor Centrum Kultury Gminy Biskupice, Małgorzata Kaleta. Zaprosiliśmy dzieci na pokazowe zajęcia z robotyki, które przeprowadzili dla nas pracownicy Edukracji oraz przedstawienie pt. „Komputerowy czarodziej”, przygotowane przez teatr Moralitet. Był również czas na swobodną zabawę – skręcaliśmy balony, rysowaliśmy, robiliśmy bransoletki (i nie tylko!) z koralików oraz testowaliśmy nowe gry. W takim dniu nie mogło zabraknąć poczęstunku! Na naszych gości czekały pyszne babeczki, kolorowe galaretki, nadziewane rogaliki i mini hot dogi…

Podczas Dnia Otwartego można było zapoznać się z harmonogramem świetlicy, wypytać o wszystkie szczegóły naszej oferty oraz zapisać dziecko na wybrane zajęcia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy swoją obecnością sprawili, że ta sobota była tak wyjątkowa.

Do zobaczenia na świetlicy!

Zdjęcia