Opis

Za Nami ostatnia już wakacyjna podróż. Tym razem odwiedziliśmy królestwo zwierząt, jakim jest krakowski ogród zoologiczny.

Bardzo upalna pogoda nie przeszkodziła nam w podziwianiu wielu gatunków zwierząt. Spotkaliśmy się w licznym gronie, aby z samego rana wyruszyć na podbój ogrodu zoologicznego. Na miejscu podzieliliśmy się na 4 grupy, po czym każda udała się w swoją stronę, aby jak najlepiej skorzystać i jak najwięcej dowiedzieć się o różnorodnych gatunkach egzotycznych zwierząt – ssaków, ptaków, gadów i płazów. Zapoznaliśmy się również z zagadnieniem dotyczącym zwierząt, które są zagrożone wyginięciem. Niektórzy z nas zdążyli nawet dotrzeć na karmienie pingwinów, słoni oraz fok.

Podczas wycieczki nie zabrakło kilku chwil na zebranie sił, odpoczywając na zacienionych ławeczkach, kupienie drobnych pamiątek czy zjedzenie czegoś smacznego.

Zwiedzanie potrwało do godzin popołudniowych, a podczas drogi powrotnej wykorzystując ostatnie siły, śpiewaliśmy wspólnie ulubione piosenki.

Bardzo dziękujemy uczestnikom wycieczek za wspólnie spędzony czas, a my już teraz z niecierpliwością wyczekujemy na kolejne spotkania!

Zapraszamy do fotogalerii! 🙂

Zdjęcia